Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Sākums

PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

KLT Cīravas teritoriālās struktūrvienības izglītojamie praktizējas Portugālē

123
123
   Jaunais mācību gads jau ir uzņēmis savu ātrumu un audzēkņi aktīvi turpina sevis izglītošanu izvēlētajās profesijās. Pagājušais mācību gads noslēdzās ar iegūtu praktisku pieredzi Austrijā un Vācijā, kur noslēguma pasākumā tika akcentēts šī projekta nozīmīgums. Lai tehnikums saviem audzēkņiem piedāvātu vislabāko iespēju profesionālo prasmju apgūšanai un praktizēšanai arī šajā 2018./2019. m.g., tiek turpināta aktīva dalība Eiropas projektos. 24. maijā tika saņemts Erasmus+ projekta  Nr. 2018-1-LV01-KA102-046855 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo starptautiskā prakse kompetenču stiprināšanai un mūsdienīgai attīstībai ” apstiprinājums, kas sniegs praktizēšanos ārzemēs 43 Kandavas tehnikuma audzēkņiem, tajā skaitā struktūrvienības Cīravā un Saulainē. Projekta mobilitātes valstis - Vācija, Austrija, Portugāle, Spānija, Apvienotā Karaliste. Projekta kopējais finansējums ir 143671.00 eiro.
   Projekta mērķis ir sagatavot profesionālus dažādu jomu speciālistus mūsdienīgai attīstībai atbilstoši Eiropas darba tirgus prasībām un veicināt jauniešu personības attīstību un kompetenču stiprināšanu, kas nodrošinās efektīvu integrēšanos sabiedrībā un darba tirgū pēc skolas beigšanas. Projektā piedalīsies 14 Cīravas skolas audzēkņi un divi skolotāji kā pavadošās personas.
   17.10.2018. praksē uz Portugāli devās pieci audzēkņi, kur lauksaimniecības tehnikas mehāniķus pārstāvēja K.Tilka, automehāniķus – I.Meiers  un pavārus – A.Jankovska, J.V.Tilka un K.Kevišs. Praktizēšanās ilgums ir viens mēnesis, kad jaunietim ir iespēja izbaudīt kultūras īpatnības un praktizēties savā profesijā. Papildus tam, jauniešiem tika piešķirtas licences Angļu valodas apguvei interneta vidē, kas ļaus sevi novērtēt projekta sākumā un beigās, sniedzot informāciju par valodas apguvi, kas ir viens no projekta apakšmērķiem. Jaunieši no prakses atgriezīsies 13. novembrī, kad arī gaidīsim dažādus pieredzes stāstus. Pavadošā persona R.Butkus bija kopā ar jauniešiem veselu nedēļu, lai palīdzētu viņiem iejusties un iekārtoties jaunajā dzīvesvietā. Atgriežoties no brauciena skolotāja saviem kolēģiem bija sagatavojusi brīnišķīgu prezentāciju par braucienu kā arī atveda dažādus suvenīriņus – ceptus kastaņus, kas Portugālē ir ļoti iecienīti, eikaliptu lapas un milzīgos čiekurus. Otrajā mācību semestrī Cīravas audzēkņi dosies uz Apvienoto Karalisti un Vāciju.

Labo darbu nedēļa

Picture1
Picture1
  Mūsu skolas ieguldījums “Labo darbu nedēļā” bija  asins donoru diena, kur piedalījās 37 mūsu skolas jaunieši un 6 skolas darbinieki. Diemžēl, sešus jauniešus “izbrāķēja” jo nebija pietiekoši labas vēnas. Bet nebēdājiet, nākam reizē var mēģināt vēlreiz(iepriekš esot jāizdzer labi daudz ūdens)!  Atsaucība kopumā bija ļoti liela, jo kopskaitā ar pagasta iedzīvotājiem asinis nodeva 50 donori. Paldies visiem!
   Un, es domāju, katrs sevī jūt gandarījumu, jo varbūt tieši es esmu izglābis kādam dzīvību. Donoru diena skolā ir kļuvusi par tradīciju, jo notika jau 4.reizi un nākamā donoru diena būs 20.martā.

Minifutbols - 10.10.2018.

   10. oktobrī Cīravā notika Liepājas rajona novadu 9. Skolēnu sporta spēles minifutbolā „ A” grupas jauniešiem. Šogad pārliecinoši uzvarēja Nīcas vidusskolas spēlētāji, kuri uzvarēja visās spēlēs. Cīravnieki, uzvarot Grobiņas ģimnāzijas futbolistus, šoreiz palika otrajā vietā. Spēļu rezultāti – Nīca – Cīrava – 5-2, Nīca – Grobiņa – 4-1, Cīrava – Grobiņa – 3-1.

DSC_8656
DSC_8634
DSC_8639
DSC_8641
DSC_8645
DSC_8647
DSC_8649
DSC_8650
 • DSC_8656
 • DSC_8634
 • DSC_8639
 • DSC_8641
 • DSC_8645
 • DSC_8647
 • DSC_8649
 • DSC_8650
 • Audzēkņu iesvētības - 2018

  DSC_8305
  DSC_8305
     Kā katru gadu arī šo nevar iztikt bez jauno audzēkņu iesvētībām. Rīts sākās ar kārtīgu rīta rosmi un iesildīšanos jaunai dienai, kas bija veltīta tieši jaunajiem. Vakarā vecāko kursu audzēkņi savas gudrības mācīja jaunajiem, kas pēc zvēresta nodošanas bija pilntiesīgi skolas audzēkņi.

  Lai katrs skolā pavadītais brīdis Jums ir neaizmirstams un pilnveido Jūs par profesionāļiem savā izvēlētajā profesijā!

  -= galerija =-

  Sadraudzības vakars

  DSC_6058
  DSC_6058
     Vairāk būt kopā, vairāk sajust vienam otru, vairāk dzirdēt vienam otru, uzklausīt un vienkārši priecāties!
  Cīravas skolas audzēkņi rīko sadraudzības vakaru kopā gatavojot zupu ar rudens garšu, lai būtu iespēja pabūt kopā un iepazīties. Šis pasākums plānojas būt kā tradīcija, jo kas gan var būt labāks par šo!

  -= galerija =-

  Seko mums

  draugiem logo iosfacebookyoutube

  Skolas transports

  buss

  Afiša

  afisa gif

  UzdevumiLV

  ESF 1

  NIID logo 1