Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.  Uzzināt vairāk par sīkfailiem un to izmantošanu...

Patriotu nedēļa

PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Patriotu nedēļa

123
123
   No 12. novembra līdz 16. novembrim skolā bija patriotu nedēļa, kur katru dienu notika kāds pasākums, kas veltīts Latvijai. Nedēļas sākumā visi kopīgi piesprauda sarkanbaltsarkano lentīti pie sirds. Skolas bibliotēka organizēja krustvārdu mīklas konkursu. Visiem bija iespēja noskatīties jauno vēsturisko Latviešu filmu "'Tēvs Nakts". Kā katru gadu tika organizētas vīru spēles, kur visi varēja piedalīties un mēroties spēkiem sportiskās aktivitātēs. Ceturtdiena aizritēja labu vārdu vēlējumos Latvijai. Nedēļa tika noslēgta ar brīnišķīgu koncertu, kas veltīts Latvijas simtgadei. Kā viesmāksliniece pie mums ieradās Maija Kalniņa.

-= galerijas -> Vīru spēles,  Latvijas simtgadei veltīts pasākums =-

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1