MFR   Mācību ekskursijā 1AC audzēkņi iepazinās ar A/S "Kurzemes Atslēga-1'' darbības sfērām, kas jau mācību priekšmetā „Mašīnmācības pamati” tika apgūts, t.i., štancēšana, liešana, slīpēšana, pulēšana, cinkošana, niķelēšana, hromēšana kas pamatā arī ir rūpnīcas ražošanas cikla sastāvdaļas.
   Viena no uzņēmuma pamatprodukcijam ir durvju slēdzenes, logu aizgriežņi, durvju un logu viras, durvju un logu furnitūra, celtniecības stiprinājumi un metālkalumi vārtiem, žogiem, balkoniem, kāpnēm.
   Sākot no 2001. gada metālapstrādē ir viens no galvenajam virzieniem Kurzemes Atslēga -1 ražošanā. Ražotne ir aprīkota ar plašu iekārtu klāstu un izglītoto personālu, kas ļauj mums izpildīt dažādus, sarežģītus un nestandarta pasūtījumus.
   Viens no jaunākajiem pakalpojumiem ir metālkalumu izgatavošana.
   Ar 1AC audzēkņiem kopā pabija speciālo priekšmetu skolotājs Guntis Daubars.

-= galerija =-

Pin It