DSC_1433
 Tuvojoties vasaras brīvlaikam skolēniem arvien mazāk gribas mācīties  kabinetos. Tāpēc ar lielu prieku mūsu skolas  lauksaimniecības tehnikas mehāniķu specialitātes izglītojamie izmantoja projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” piedāvāto iespēju iepazīties ar  dažādu ar lauksaimniecību saistītu uzņēmumu darbu. Skolēni izzināja  katras saimniecības darba specifiku, saskatīja atšķirības saimniekošanā gan apjoma, gan  izmantoto tehnoloģiju un iekārtu ziņā, iepazinās arī ār atšķirīgu lauksaimnieku dzīves filozofiju, kas  bija neparasti un interesanti.
   Vienam atmiņā paliks robotizēta , moderna slaucamo govju ferma, kurā govis slauc , mēslus tīra , barību piestumj roboti.Otram – kā saimnieko bioloģisko saimniecību inspektors, kura saimniecībā kā oāzē patvērumu raduši gan zalkši, gan dzērves ar saviem mazuļiem. Vēl kādam paliks atziņa, ka, lai dzīvotu , saimniekotu laukos un būtu laimīgs,, ne vienmēr jābūt jaudīgai, modernai tehnikai, bet ļoti labi visus darbus var paveikt arī ar ilgi kalpojušu, lēti saremontējamu, videi draudzīgu traktoru.. Arī nākošajā gadā šis projekts turpināsies un izglītojamie varēs iepazīties ar citu saimniecību darbu.