28.02.2019. Kandavas LT norisinājās Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa Skills Latvia 2019 nominācijas „Smago spēkratu remonts un apkope” dalībnieku atlases konkurss.
   Atlases konkursā piedalījās četri izglītojamie – pa diviem no Kandavas LT un Cīravas TS. Cīravu atlases konkursā pārstāvēja IP Lauksaimniecības tehnika lauksaimniecības tehniķa specialitātes trešā kursa izglītojamie Kārlis VEISBUKS un Mārtiņš VIRKUTIS. Jāpiezīmē, ka Kandavu pārstāvēja ceturtā kursa topošie lauksaimniecības tehnikas mehāniķi.
   Konkursa gaitā bija jāveic četri uzdevumi ar dažādām grūtības pakāpēm. Tie bija: 
      1. Motora defektācija un remonts pēc ražotāja instrukcijas;
      2. Motora kļūdu diagnostika;
      3. Hidrauliskā sistēma;
      4. Dīzeļmotoru sprauslu pārbaude.

   Konkursa darba grafiks bija saspringts, bet raits – sākām 9.30 un beidzamā uzdevuma beigu signāls bija 16.45. Laiks katra uzdevuma veikšanai bija paredzēts 90 minūtes, kas arī tika ievērots. Pulksten 17.00 tika paziņoti rezultāti, kas ari daļēji tika prognozēts – ceļazīmi uz lielo finālu Rīgā izcīnīja Kandavas LT 4. kursa audzēknis Kārlis Baumanis.
   Mūsējie konkursanti atzina, ka ir vēl daudz jāmācās gan teorētiskās un praktiskās tehniskās lietas, gan jātrenē psiholoģiskā izturība darboties, spriest un komentēt savas darbības rezultātus.
   Rezultātā guvām pieredzi un, iespējams, startēsim nākamajā gadā, jau kā ceturtā kursa izglītojamie, ar jaunu apņemšanos iet uz augstāku mērķa sasniegšanu.
   Konkursantus atlases konkursam gatavoja skolotāji Guntis DAUBARS un Kārlis ATKALNS.

-= galerija =-

Pin It