Lai šajā rudenī skolā ienāktu kāda ar gadalaiku vai ar mūsdienu mākslinieciskām izpausmēm atbilstoša noskaņa, skolas audzēkņus uzrunāja aicinājums -„Savelc, saliec, pārsteidz!”. Veidot dažādas ar savu apgūstamo profesiju saistītas instalācijas, izmantojot to, kas gandrīz ir pa rokai vai atrodas krietni tālāk, nav vienkāršs, bet radošs process. Kas no tā visa sanācis?
   Neatvairāms, ļoti pašpārliecināts ,savu vietu atradis, kājas šūpo „Robotiņš Mehāniķis”( 3AC), bet „Traktors un traktorists”(2CLM),šķiet, tikai uz mirkli piestājuši, lai pavērtos, kas te īsti notiek. Savā elementā- košas un koķetas- visiem uzsmaida ķirbju meitenes -„Jautrais rudens”(3PP). Plašumu izvēlējušies „Jautrie lauksaimnieki”(1CLM), jo rudens vezums ir tik pilns. Koka traktoriņu darinājis 1CLM audzēknis Matīss Līdums. Vēl ir kāds noslēpumains svešinieks, kurš savu vārdu neatklāj…
   Paldies visiem rosīgajiem, radošajiem autoriem- audzēkņiem, audzinātājiem, kā arī skolas floristei Dainuvītei par dzīvespriecīgajām rudens rūķu meitenēm un spriganajiem zēniem!
   Šī izstāde tapa skolas vestibilā un bija aplūkojama no 14.- 18. septembrim. Dzejas dienu laikā.

-= galerija =-

Pin It