Otrdien, 22.septembrī, visu kursu audzēkņi piedalījās sporta dienas aktivitātēs, kuras šogad tika organizētas, ņemot vērā ieteikumus par masu pasākumu un sacensību organizēšanu. Jaunieši saņēma kartes ar norādēm par atrodamajiem kontrolpunktiem, informāciju par veicamo orientēšanās laikā, tad pa grupām, ievērojot laika distanci, devās skrējienā pa Cīravas meža parku. Atrastajos kontrolpunktos skrējiena dalībnieki piereģistrējās, kā arī saņēma uz vietas veicamu papilduzdevumu. Labvēlīgie laika apstākļi parūpējās par  pozitīvu un optimistisku noskaņojumu. Šis pasākums bija iecerēts, lai visi dalībnieki būtu vienlīdz ieguvēji, ne vienmēr jādala medaļas un kausi.
   Sporta dienas dalībnieki, atgriezušies no skrējiena, pulcējās pie dienesta viesnīcas un varēja pamieloties ar pirmo šīs sezonas brīvdabas zupu, kuru lielajos katlos vārīja 3.kursa meitenes, topošās pavāres. Patīkams brīdis ēdienam, kā arī sarunām.
   Bet pašā pēcpusdienā, kad rudenīgais saules siltums bija paguvis nožāvēt rasu, iepretim skolas logiem, zaļajā laukumiņā skolas pašpārvaldes jaunieši kopā ar citiem interesentiem iestādīja Laimes Koku. Jau trešo gadu pavasara vai rudens Lielās talkas laikā Latvijā stāda kokus. Ne tikai dārzos augļu kokus, bet arī meža kokus parkos, iekoptos dabas stūrīšos ar domu, ka Latvijai jākļūst sakoptākai un zaļākai, tīrākai un galvenais- veselīgākai. Tagad pie skolas augs Kanādas ozols. Tam jākļūst par mūsu labās gribas apliecinājumu, ka šai vietai jādzīvo, vēl ilgi jāpastāv…

-= galerija =-

Pin It