Trešdienas, 7.oktobra, rīts skolā iesākās mazliet savādāk. Visi skolotāji tika aicināti uz skolas aktu zāli, lai ieklausītos nelielajā skolas pašpārvaldes sagatavotajā dzejas lasījumā, sirsnīgajā, noskaņu bagātajā Mārtiņa Pētersona muzikālajā priekšnesumā. Par negaidītu pārsteigumu kļuva uz ekrāna redzamā foto retrospekcija par seniem un ne tik seniem skolas pasākumiem, īpašiem notikumiem skolas dzīvē, kā arī stāsts par tiem skolotājiem, kuru vairs nav… Dažu grupu audzēkņi svētkiem, šai īpašai dienai, sagatavotos apsveikumus demonstrēja video klipu veidā, kuros bija pacentušies parādīt savu skatījumu, kas, viņuprāt, ir skolas laiks, kāds tas var būt ar nopietnām lietām, arī ar blēņām un delverībām.
   Rudenīgie ziedi un pasacītie labie vēlējumi stiprina, iedvesmo jauniem skolas rītiem.
   Paldies visiem par apsveikumiem, ziediem un pārsteigumiem!

-= galerija =-

Pin It