21.oktobrī skolā notika „Ēdināšanas pakalpojumi” specialitātes 1.-3.kursu jauniešiem plānotais karjeras pasākums „Esi profesionālis savā arodā”, kuru vadīja uzņēmuma SIA "Exquisito" šefpavārs Aigars Sīlis. Šefpavārs topošajiem ēdienu gatavošanas speciālistiem stāstīja par to, kādas prasmes un zināšanas nepieciešamas, lai varētu veiksmīgi pierādīt sevi, aizejot kvalifikācijas praksē, un konkurēt darba vidē. Ļoti būtiski ir ievērot precizitāti darbā, kārtību, neaizmirstot atbildību par uzticētajiem pienākumiem, mācīties strādāt komandā. Šefpavāra pieredzes stāsts par karjeras izaugsmi ēdināšanas nozarē, par gūto rūdījumu pašmājas un starptautiskajos konkursos piesaistīja klātesošo uzmanību, rosināja padomāt un izvērtēt, ko katrs pats var darīt jau tagad, kā pilnveidot sevi, apgūstot jaunas iemaņas mācību praksēs. Viesis aicināja topošos ēdināšanas speciālistus būt radošiem, censties zināmas lietas, klasiskas vērtības pierādīt kā stabilitāti, bet arī uzdrīkstēties eksperimentēt, radīt kaut ko oriģinālu, savdabīgu.
  Pēc izzinošās lekcijas šefpavāra Aigara Sīļa vadībā jaunieši apguva jaunas prasmes, tehnoloģijas, piedaloties ēdienu gatavošanas meistarklasē.
 Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”ietvaros.

-= galerija =-

Pin It