Atsaucoties uz SIA Robert Bosch konkursa „Apgūsti prasmes ar Bosch” aicinājumu, skolā tika apsvērta iespēja piedalīties konkursā, lai parādītu, kā jaunie, topošie lauksaimniecības tehnikas mehāniķi un automehāniķi izmanto gūtās teorētiskās zināšanas par metināšanas darbiem savdabīgu lietu radīšanā. Praktiskajās nodarbībās  kopā ar skolotāju Robertu Figoriņu jaunieši iepazīst atslēdzniecības darbu nianses, apgūst iemaņas rasējumu sagatavošanā, lasīšanā. Praktisko darbu nodarbībās tiek realizētas idejas, strādājot ar dažādiem materiāliem. 2.un 3.kursu audzēkņi spēj būt radoši un izdomas bagāti, tikai nepieciešams saskatīt, ieklausīties, palīdzēt ieceri pārvērst realitātē. Lai varētu labi strādāt, pilnveidot metālapstrādes prasmes , modinātu jaunajā cilvēkā interesi, nepieciešami augstas kvalitātes aprīkojumi, instrumenti. Tādēļ pieteikumā konkursam tika pievienots apraksts, kā arī foto materiāli par pašu izgatavotajiem priekšmetiem, lietām. To visu iespējams apskatīt gan skolas apkārtnē, gan arī telpās.
   Velo prieks- katra sapnis domās traukties kaut kur, lai steigtos līdzi laikam

   Soliņš – ne tikai veciem, bet arī jauniem noderīgs
   Soliņš uz riteņiem- divi labumi vienā
   Staltbriedis- stalts un varens
   Kad saule spīd vai lietus līst, virs galvas mūžīgs brīnumsargs
   Dzērves …dzērves…
   Sadzīvē noderīgas lietas
   Gaismas spēles stiklā

   Dzejnieks no vārda uzbur, rada un pārliecina. Meistars no sīkām lietām spēj izveidot  skaistumu. Paliekošu vērtību.

Pin It