Tuvojoties Latvijas proklamēšanas 102. gadadienai, skolā izskanēja aicinājums  piedalīties fotokonkursā „Mana Latvija”. Neierastajā laikā un apstākļos, kad nevaram būt tuvumā, darboties kopā, bet, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, varam arī attālināti veidot savu Latvijas stāstu par mīļiem, tuviem cilvēkiem, par neparastām lietām, par neaizmirstamiem notikumiem, par skaņām, garšām, izjūtām. Katra cilvēka dzīvē ir tādi mirkļi, kurus gribas iemūžināt, priecāties pašam un dāvāt šo prieku arī citiem. Aicinājumam atsaucās gan audzēkņi, gan skolotāji un skolas darbinieki.
   Skolas vestibilā novietotajā ekrānā visi varēja vērot un vērtēt iesūtītos darbus .Nelielās balvas par piedalīšanos konkursā  gaidīs to laiku, kad varēsim klātienē tikties savā skolā.

 

 
 Latvija…
 Kad domāju par tevi,
 Tad sapņi plaukst un atveras kā ziedi,
 Zūd smagums viss, gaist sāpes, skumjas,
 Un dvēsele izplešas līdz bezgalībai.
                                          (O.Zanders.)
   Paldies visiem dalībniekiem - Laurai Kurmei, Lolitai Kanneniecei, Sandai Jerošenko, Ilonai Romačenko, Evai Šabertei, Alondrai Grūbei, Zanei Strēlei, Zitai Aigai Kaļinauskai, Loretai Avotai, Andim Priedolam, Harijam Pugulim, Ritvaram Pukinskam, Verneram Deihmanim, Matīsam Līdumam, Kristiānam Katlapam, kā arī skolotājiem un skolas darbiniekiem - Andai Ābelei, Rutai Butkui, Guntim Daubaram, Maritai Polei, Guntai Zeltiņai, Maijai Pētersonei.

-= galerija =-

 

Pin It