Janvāris. Baltas, trauslas sniegpārslas dejo aiz loga, un sengaidītās ziemas baltums ir kā mūzika . Melni un balti taustiņi vibrē, rotaļājas, priecājas, skumst, ieraudas ,smej, dejo, tik uz mikli pierimst, lai atkal ieskanētos neskaitāmās toņu nokrāsās, plauktu kā ziedi pavasara neprātīgajā skrējienā, trauktos kā putni pretī zilganām tālēm, degtu kā jāņugunis vasaras saulgriežu laikā, iekrāsotu rudens lapu virtenes un dziedātu līdzi vējiem.
   Komponistam Raimondam Paulam - 85.
   Maestro, dižam, neatkārtojamam, savdabīgam, tik daudzpusīgai personībai mūzikas pasaulē, bagātā mūža svētki atnākuši klusāki, rimtāki. Bet ne savas tautas aizmirsts. Pasaulē atpazīts ,cienīts, mīlēts un apskausts. Bet pamats atzinībai un mīlestībai ir TALANTS un DARBS. Visu pateikt, ko katram no mums nozīmē komponista R.Paula mūzika, nav iespējams. Ja Latvju Dainas izstāsta visu cilvēka mūža gājumu, tad to var sacīt arī par komponista radīto mūziku. Tās ir neaizmirstamas melodijas teātru izrādēm, kino filmām, himniskas dziesmas koriem, fascinējoši skaņdarbi orķestriem.
   MAESTRO jubilejas nedēļā klausījāmies komponista visskaistāko melodiju, dziesmu ierakstus.
   Vien varam novēlēt jubilāram stipru veselību. Lai top jaunas melodijas!

-= galerija =-

Pin It