Balts mirklis sasien debesis un zemi  baltiem dzīpariem, saver skaņas ledainā virtenē. Sarmas trauslajiem rakstiem rotātas smilgu skaras un ceļmalas liepu galotnes. Balts klajums- līdz rīta gaismas ceļam, līdz tālumam, kurā raugoties, acis žilbst… Visapkārt –balts prieks. Vēlamies ilgi to saglabāt. Bet pienāks laiks, kad zudīs šis brīnums. Tādēļ priecāsimies tagad! Iesim meklēt katrs savas baltās takas, ieelposim ziemas saltumu!
   Mans ceļš vēl apsnidzis no rīta.
   Balts. Nesamīts.
   Tad atkal
   Pārklāsies sniegiem- 
   Sniegs ir mūžīgs,
   Un mūsu pēdas
   Ir tikai mazi, nepastāvoši
   Iespiedumi laika skrejā.(L.Gulbe)
   Ja ļoti, ļoti vēlamies, mēs varam izdziedāt ziemu, uzzīmēt sniegā rakstu zīmes, notvert dabas brīnumus  un iemūžināt fotogrāfijās.
   Kamēr visapkārt balts prieks…

-= galerija =-

Pin It