Pēc konkursa pirmās kārtas uzrādītajiem rezultātiem, uz otro kārtu organizatori bija uzaicinājuši katras skolas labākos. No mūsu skolas tika uzaicināti četri jaunieši.
   Konkursa 2.kārta notika 29. aprīlī, attālināti online režīmā, kur 40 minūšu laikā uzaicinātajiem dalībniekiem bija jāatbild uz 50 jautājumiem par automobiļu darbību un apkopi. Otrajā kārtā piedalījās 57 konkursanti no 13 mācību iestādēm, bet nacionālajā finālā iekļuva un savu meistarību praktiskos uzdevumos demonstrēs 15 labākie pusfināla rezultātu uzrādītāji. Ralfs uzrādīja divpadsmito labāko iegūto punktu summu, un tas dod iespēju piedalīties konkursa nacionālajā finālā.
   No 4.06 līdz 06.06, trīs dienas, izstādes „Auto 2021” ietvaros, Ķīpsalā pulcēsies labākie jaunie automehāniķi no visas Latvijas, lai piedalītos profesionālā meistarības konkursa nacionālajā finālā.
   Par titulu – labākais jaunais automehāniķis un iespēju nest Latvijas vārdu starptautiskā konkursā sacentīsies 15 finālisti.
   Prieks arī par mūsu jauno maiņu.
   Mariss Kadaģis un Ksenijs Rodrigo Jansons mācās tikai pirmajā kursā, bet cienīgi sacentās un uzrādīja labus rezultātus starp vecāko kursu jauniešiem. Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ otrajā kārtā nepiedalījās Ivo Meiers, kuram pēc pirmās kārtas bija labākais individuālais rezultāts no mūsu skolas.
   Mēs, skolotāji un skolas biedri, lepojamies ar Jums, un vēlam pacietību un asu prātu.
   Plašāku informāciju par konkursu var lasīt, mājas lapā: https://www.jaunaisautomehanikis.lv/

Pin It