Pagājušās nedēļas nogalē 4AC grupas audzēknis Ralfs Daranda pārstāvēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālo struktūrvienību starptautiskā konkursā tehnisko skolu audzēkņiem – “Young Car Mechanic”. Tiesības piedalīties konkursa finālā tika izcīnītas, parādot labas teorētiskās zināšanas divās fināla dalībnieku atlases kārtās. Uz konkursa finālu tika uzaicināti tikai 15 paši labākie jaunie automehāniķi no Latvijas tehnikumiem.
   Konkursa pirmā diena pagāja firmā “Autobrava”, Rīgā, kur tika pārbaudītas dalībnieku zināšanas par vieglajām automašīnām. Otrajā dienā konkurss turpinājās Mārupē, kur vajadzēja nodarboties ar smago automobiļu diagnostiku, remontu un apkopi. Trešajā dienā SIA ”Valtek,” netālu no Jelgavas, jauniešiem bija jāparāda zināšanas un prasmes par traktortehniku, tās diagnostiku un bojājumu novēršanu. Kopumā trīs dienās bija jāveic 15 darba uzdevumi.

    Ralfu žūrija atzina par labāko motora piedziņas siksnu nomaiņā, iegūstot specbalvu, speciālo palīgierīču komplektu siksnu montāžai.
   “Ralfam tā bija laba pieredze, kā rīkoties dažādās nestandarta situācijās. Gatavojoties konkursam, kā arī tā gaitā, iepazīstoties ar dažādām jaunajām tehnoloģiskajām iespējām un risinājumiem, būtiski paplašinājās puiša redzesloks,” priecājas skolotājs Agris Braša.

Kopvērtējumā Ralfs konkursā ieguva 9. vietu.

Malacis! Priecājamies un lepojamies!

-= galerija =-

Pin It