Sācies jaunais mācību gads, kuru visi gaidījuši ar zināmu satraukumu un neziņu par to, kā notiks nodarbības, kādas būs iespējas sportot un interesantāk pavadīt no mācībām brīvo laiku. Āra nodarbības šajā laikā ir iespējamas, tās ļauj organizēt  valstī noteiktie epidemioloģiskie noteikumi. Katru gadu septembrī, mācību gada sākumā, skola rīko savādāku sporta dienu, kuras aktivitātēs spēj piedalīties visi un gūt panākumus. Tādēļ 2.septembra pēcpusdienā skolas audzēkņi kopā ar saviem audzinātājiem devās uz Cīravas stadionu, lai piedalītos vienā atraktīvā, jautrā ,sportiskā pasākumā. Katrs pēc savām fiziskajām spējām un iemaņām varēja iziet sešas dažāda spraiguma stacijas, metot, veļot, ripinot, nedomājot par klasisko saukli- augstāk, tālāk, stiprāk- un nesteidzoties izjust kopā sanākšanas prieku.
   Pēcpusdienas noslēgumā visi devās uz atpūtas vietu pie dienesta viesnīcas, lai mielotos ar šīs sezonas pirmo brīvdabas zupu. Skolotāja Solvita Bumbiere ar saviem 2ĒPC grupas jauniešiem bija čakli pastrādājuši, lai divos apaļvēderainajos katlos izvārītu sātīgo, gardo ēdienu.
   Paldies visiem- gan organizētājiem ,gan palīgiem-par padarīto šajā dienā! Lai šīs tradīcijas rada pozitīvismu un prieku!

-= galerija 1=-     -= galerija 2=-

Pin It