Gada kamoliņš ritinājies, saritinājis raibs no sākuma līdz galam.Pēdējie raksti ierakstīti.Atliek vien vēl mezglu aizmest, lai nu paliek vienuviet.Pavisam tuvu- jauns sākums, jauna gadu kārta, rakstu un krāsu raibums. Ne viss mūsu pašu radīts.Labi,ka varam skaistus gada mirkļus notvert un paturēt.Lai prieks pašiem un arī citiem!Caur gada tumšāko brīdi- uz gaismas pusi.Ar smaržu un garšu spēlēm.Kāds prieks par sniega klātu zemi un sarmas virtenēm koku zaros, par zvaigžņotām debesīm! Palūkojies apkārt! Un Tu ieraudzīsi,cik ļoti vēlamies svētkus! Iedegsim sveces, rotāsim eglīti, izdzīvosim sen aizmirstu bērnišķību!Svētku gaidīšanas laikam dota tā noskaņa, brīnumainā vara, kas kliedē skumjas un liek piemirst rūpes,ļauj izspēlēt dažādas lomas.Lai labie vārdi, skaistie mirkļi no sirds- uz sirdi!

-= galerija =-

Pin It