8. jūnijā KLT Cīravas 2. kursa lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi un pašpārvaldes meitenes piedalījās Biedrība „Attīstības platforma YOU+” projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” ciklā. Šajā pasākumā jaunieši tikās ar deputātiem – Edgaru Putru un Dzintaru Kudumu.
  Tikšanās notika Edgara Putras ģimenes saimniecībā “Pīlādži”.
  Vispirms tikām aicināti izglītojošā ekskursijā pa dārzniecību, pēc tam devāmies uz galveno ēku, kur prezentācijā uzzinājām vairāk par pašu uzņēmumu, un ikvienam bija iespēja doties izbraucienā ar traktoru.
  Pasākuma otrajā daļā paguvām apspriest dažus jautājumus. Sarunu laikā, ka politiķis patiesībā ir tikai cilvēks, kurš dara savu darbu, uzņemas pienākumus un atbildību arī par sabiedrību. Deputāti dalījās atmiņās, stāstos par to, kā nonākuši līdz savam amatam, iepriekšējām darba pieredzēm un nedaudz par hobijiem.
  Edgars Putra un Dzintars Kudums jauniešiem atgādināja, ka katram no viņiem ir balss un tā ir jāizmanto, jo bez jauniešiem – nekādi! Prātā palikuši arī Dzintara vārdi: ,,Jūsu lielākā bagātība ir tāda, ka jums viss vēl ir priekšā!”
  Paldies Edgaram Putram par silto uzņemšanu un jauniešiem par dalību!

Rakstu sagatavoja skolotāja Anda Ābele

-= galerija =-

Pin It