8.septembrī 2.un 3.kursa pavāri, kā arī 2.kursa pavāru palīgi kopā ar profesiju skolotājām devās mācību ekskursijā uz Starptautisko pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma, servisa izstādi “Riga Food 2022”
  Vispirms apmeklējām atpūtas kompleksu”Lido”, lai iepazītos ar ēdināšanas uzņēmumu darbību, iekārtojumu un ēdienkarti. Pirms izstādes ekspozīciju apskatīšanas jauniešiem tika iedotas darba lapas ar uzdevumiem, kuras izstādes laikā jāaizpilda. Iegūtā informācija noderēs, lai sagatavotu prezentācijas.
  Izstāde “Rīga Food 2022” Ķīpsalā pārsteidza ar savu vērienību un daudzveidību. Tā vienmēr apmeklētājus priecē ar pavāru, konditoru un bārmeņu šoviem,dod iespēju gūt jaunas zināšanas, piedāvā lieliskas idejas - no vienkāršā līdz vissarežģītākajiem brīnumdarbiem. Pasākuma apmeklētāji varēja apmeklēt ne tikai Baltijas valstu, bet arī eksotiskāku valstu (Gruzijas,Itālijas, Malaizijas )paviljonus.Latvija demonstrēja kvalitatīvu produktu dažādību.Šobrīd liela uzmanība tiek pievērsta veselīgu un ekoloģiski tīru produktu izmantošanai ēdienu gatavošanā.
  Kas šogad izstādē bija tāds īpašs? Ļoti drosmīgi tika izcelts ķiploks,tā spēcīgās garšas nianses - ķiploku alus, konfektes, uzlējums, ķiploki šokolādē, dažādi ķiploku pesto. Pārsteidza plašais un daudzveidīgais vegāno produktu klāsts.
Jaunieši bija ļoti priecīgi par iespēju iepazīties ar visu jauno, kas saistīts ar pavāru profesiju, un ir gatavi šīs idejas izmēģināt praktiskajās mācībās.

Skolotāja Rota Reboka

-= galerija =-

Pin It