Katru gadu septembra sākumā skolā notiek tradicionālais sporta pasākums, kurā var piedalīties visi - gan dedzīgi sportošanas atbalstītāji, gan tie, kuri labprātāk vēro no malas. Katrs pēc savām fiziskajām spējām un prasmēm, nesatraucoties par rezultātiem, rekordiem, cerot labi izkustēties, pabūt dažas stundas svaigā gaisā.
  12.septembra pēcpusdienā Cīravas stadionā pulcējās visu kursu audzēkņi kopā ar saviem audzinātājiem, lai piedalītos un izietu septiņas dažādas stacijas - piramīdas celšanas stacija(mieru, tikai mieru), basketbola bumbas mešanas stacija (kas nekaiš garajiem, bet izdodas arī mazajiem), puzles salikšana (izveido plakātus ar Latvijas izcilāko basketbolistu attēliem), ūdens nešanas skrējiens (jo vairāk, jo labāk), “saušanas” stends (mērķē un nekļūdies), korķīšu un knaģīšu spēle (sašķiro pa krāsām) un stafete ar futbola bumbu( veiklas kājas- vienmēr topā).
  Paldies visiem pasākuma idejas autoriem, sagatavošanas darbu veicējiem, kā arī dalībniekiem! Atcerēsimies, ka šāda piedalīšanās, kopā būšana mūs saliedē un dod iespēju citam citu iepazīt!

-= galerija =-

Pin It