Novembris ir svētku laiks. Mārtiņdiena,10.novembris, ir kalendārā atrodama diena. Mārtiņi latviešu tautas paražās vienmēr bijusi svinama diena, kas iezīmējusi rudens laika beigas un ziemas sākumu. Vai mūsdienās ieklausāmies ticējumos, esam pārbaudījuši to patieso vēstījumu? Vai gatavojam maskas un ejam ķekatās, budēļos, čigānos? Drīzāk jau ne, bet gandarīti esam par Mārtiņu laika aktivitātēm - koncertiem, tirdziņiem. Šo laiku pirms valsts svētkiem darām krāsaināku ar Mārtiņdienas pasākumu un Popielu, kura pēc trīs gadu pārtraukuma ir atkal atdzimusi. Audzēkņi paši sarūpē visu nepieciešamo svētku mielastam, klāj galdus, piedomā par noformējumu. Netiek aizmirsti arī tie jaunieši, kuriem dots Mārtiņa vārds.
  Ar zināmu satraukumu tika gaidīts Popielas koncerts, kurā audzēkņi piedalās ar savu izvēlēto priekšnesumu. Pārsteigumu netrūka! Latviešu rokmūzikas, popmūzikas un šlāgermūzikas pērles- “Rododendri” Bermudu Divstūris(1PV/1KO), “Brāl, ar dzīvi nekaulē!” Bermudu Divstūris + Apvedceļš (2PV/2KO),”1002 arābu naktis” Bermudu Divstūris (1LMC/1ĒPC),”Tukšu tačku” Labvēlīgais Tips(2LMC/2ĒPC), ”Top modele” Latgales dāmu pops(3ĒPC), “Traktorists Vaņa” Lauku zēni (N.Zīle,3LMC). Noslēpumaina un neatpazīstama izskanēja M.Vilcāces smeldzīgā “Dziesma restorānā”(S.Pugule). Kā koncerta noslēdzošais priekšnesums jaudīgi dzirksteļoja “Lieka štuka” Citi Zēni (skolas pašpārvalde un DJ Jānis).Vakars turpinājās ar DJ Jāņa vadītās diskotēkas ritmos.
  Paldies visiem par atsaucību, neatlaidību, lietderīgi izmantoto laiku priekšnesumu sagatavošanā un svētku noskaņas radīšanā!

-= galerija =-

Pin It