7.decembrī notika Cīravas pagasta čempionāts volejbolā. Šajās sporta spēlēs piedalījās trīs komandas.
Uzvarot visās spēlēs ar rezultātu 2:0, čempiona kausu ieguva komanda 9.Forts, kurā spēlēja un godam uzvarēja Daiņa Mucenieka ģimene (Dainis, Kristers, Linda) un Elīna Zaharāne. Otro vietu izcīnīja komanda Krote, kurā spēlēja krotenieki - Mariss un Gatis Kadaģi, Raivijs Strēlis, Verners Emīls Deihmanis un cīravnieks Emīls Balodis. Zaudējot ar 2:1 Krotei, trešajā vietā palika komanda Spalvainie, kurā atzīstami spēlēja un par rezultātu cīnījās Markus Djablovs, Alise Gunika, Ivo Šulcs, Tomass Dreija un Roberts Ruzaiķis.
  Visi pagasta čempionāta volejbolā dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas vimpelīšiem. Paldies par piedalīšanos, atbalstu un pozitīvām emocijām!

E.Rūtenbergs, sporta metodiķis un skolotājs

Pin It