14. decembrī skolā viesojās Latvijas Nacionālo bruņoto spēku pulkvedis Vilis Bauska. Tikšanās laikā audzēkņiem tika sniegta izsmeļoša informācija par svarīgākajiem drošības jautājumiem šobrīd, ņemot vērā situāciju pasaulē un Ukrainā.
Pulkvedis interesanti pastāstīja par valsti sargājošajiem dienestiem, demonstrēja materiālus par mūsu atbildību savas valsts drošības pilnveidošanā. Nepietiek tikai ar teorētiskajām zināšanām, ļoti svarīgi apgūt praktiskās iemaņas, iesaistoties Jaunsardzē, Zemessardzē, kā arī dienot profesionālajā armijā. Jauniešiem tika uzdoti jautājumi par krīzes gadījumiem- kur iegūt informāciju ārkārtas situācijās, kā rīkoties pirmajās 72 stundās, kā atšķirt sociālajos tīklos lasāmās patiesās ziņas no meliem.
Skola saņēma noderīgu dāvanu - personalizētu galda spēli “Latvijas Neatkarības karš 1918- 1920”, kura palīdzēs jauniešiem izzināt Latvijas vēsturi. Lieti noderēs arī izglītojošie bukleti.
  Paldies Aizsardzības ministrijai un personīgi pulkvedim V.Bauskam par interesanto tikšanos un noderīgo informāciju!

-= galerija =-

Pin It