Spēles ir dažādas, bet visas prasa spēlētāju izveicību, vērību, neatlaidību un pozitīvu attieksmi- prast uzvarēt un cieņpilni zaudēt.Tautas bumba ir viena no tām spēlēm, kuru spēlējuši gandrīz vai visi savā bērnībā un skolas gados āra sporta laukumos, pagalmos un sporta zālēs. Šāda iespēja ir arī skolas audzēkņiem. Diemžēl šajā reizē nepiepildījās cerētā atsaucība, tādēļ skolas čempionātā tautas bumbā piedalījās tikai divas komandas- “Krote+1” un APEX.
  Ar rezultātu 3:2 uzvarēja komanda “Krote+1”, kurā spēlēja Mariss Kadaģis, Gatis Kadaģis, Raivijs Strēlis, Ivo Šulcs un Ričards Grāvelsons.
  Godpilno otro vietu izcīnīja komanda APEX, kuru pārstāvēja Verners Deihmanis, Markus Djablovs, Mareks Urkauskis, Ģirts Štēbelis, Ritvars Peterlevics, Roberts Ruzaiķis.
  Malači! Laiks arī pārējiem bumbas sporta veidu cienītājiem padomāt par turpmākajām iespējām piedalīties un spēlēt tautas bumbu!

Egils Rūtenbergs, sporta metodiķis un skolotājs

-= galerija =-

Pin It