Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar pedagogiem, karjeras konsultantiem pēc divu gadu pārtraukuma organizē izglītības iespēju izstādi "Kur mācīties tālāk?".
  Izstādes mērķis bija veicināt skolēnu interesi par tālākizglītības iespējām pēc 9. un 12. klases, radīt jauniešos interesi par mūsdienīgu izglītību, izzināt nepieciešamās prasmes, tālākizglītības iespējas sava karjeras ceļa veidošanā.
  Mūsu skolu pārstāvēja trīs audzēkņi - Laura Sila, pavāra specialitāte, Daniils Gaļčuks, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis, Kristians Kārlis Igaunis, kokapstrādes iekārtu operators.
  Izvērtējot pasākuma apmeklētāju daudzumu, skaidrs, ka jauniešiem rūp izglītība un tas, kur turpināt savas mācību gaitas. Interesēja gan lauksaimniecības specialitāte, gan pavāru specialitāte, kā arī kokapstrādes specialitāte cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Atvērto durvju diena Cīravā 1.martā. Laipni gaidīti visi interesenti!

-= galerija =-

Pin It