Sporta aktivitātes nerimst, bet turpinās. Februārī skolā norisinājās dažādas bumbu spēles. Florbola čempionātam tika pieteiktas trīs komandas - MTZ, “Belarus” un “Pagāni”. Pārliecinoši savus pretiniekus ar rezultātiem 2:0 un 3:0 uzvarēja komanda “Belarus”, kļūstot par skolas čempioniem. Otro vietu spraigā cīņā ieguva komanda “MTZ”, kura ar rezultātu 1:0 pārspēja komandu “Pagāni”, atstājot šo komandu trešajā vietā- diemžēl bez iegūtiem punktiem.
  Uzvarētājkomandā “Belarus” spēlēja Ritvars Peterlevics, Roberts Ruzaiķis, Gatis un Mariss Kadaģi, Verners Emīls Deihmanis.
  Komandu “MTZ” pārstāvēja Voldemārs Mažrims, Māris Garkalns, Rojs Jomants, Raivijs Strēlis un Mareks Urkauskis.
  Bronzas godalgas ieguvējas komandā ”Pagāni” spēlēja Kristers Stucis, Emīls Balodis, Tomass Dreija, Intars Kristers Eņģelis, kā arī Kārlis Gustavs Šukulejs.
Sports saliedē, vieno un rada pozitīvas emocijas.Turpināsim sportot!

Egils Rūtenbergs, sporta metodiķis un skolotājs

-= galerija =-

Pin It