Pavasaris klusi klauvē pie loga rūts, bet apkārt caur lietus šaltīm un sniega vērpetēm ziema spītīgi turas un nevēlas piekāpties pavasarim. Visam savs laiks. Ko padarīsi, ja satraukums mostas upēs un strautos, dzīvības sulas atdzimst un rit vissīkākajā būtnē? Un pavasaris arī manā galvā…
  Pasākums ar šādu nosaukumu ceturtdienas pēcpusdienā aicināja 1PV/1KO un 2PV/2KO audzēkņus piedalīties jautrās stafetēs, minēt mīklas un rast atbildes uz attapības jautājumiem bildēs un skaņās.Vienotības sajūtu radīja kopīgā izdziedāšanās karaoke – populāras dziesmas ne tikai par pavasari, bet par visu, kas silda sildi un aizdzen skumjākas domas.
  Varbūt tieši mūs modinās:    “Pavasari,pavasari,gaidi mani, gaidi mani.
    Uzplaiks mani, uzplauks mani kailie zari, kailie zari.
    Stari augstāk kāps
    Un sataustīs mani.
    Tur jau nāk,
    Gaisma tuvāk nāk,
    Un es tai pretī arī.”(Grupa “Laika suns”.”Dziesma par pavasari”.)

  PS Šo dziesmu varam klausīties LR 2 programmā.
  Paldies skolas pašpārvaldes jauniešiem par šo pavasarīgo noskaņu!

-= galerija =-

Pin It