2023. gada Vislatvijas Lielās talkas moto – Zaļa LATVIJA = Zaļa Pasaule.
Var mainīties moto, bet pavasarīgi neatlaidīgais aicinājums nepalikt malā, aktīvi piedalīties un darīt lielus darbus sabiedrības, kā arī savā labā, kļuvis par tradīciju.
  Katru gadu aprīļa mēnesī, dabas atmodas laikā, sarosās visi, kam rūp pilsētu un lauku vides sakoptība. lai atkal ņemtu rokās visparastākos darbarīkus - grābekļus, slotas, lāpstas. Tīrīt, sakopt, savākt, iestādīt- tā ir tikai daļa vārdu, kas izsaka darāmā daudzveidību.Lielā Talka aizvien ir izglītojoša un audzinoša, tā pievērš uzmanību aktuāliem jautājumiem par klimata izmaiņām, mūsu fizisko veselību.
  Kā neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa ir atbildība par apkārtējo vidi. Pats cilvēks spēj piesārņot, sagandēt, postīt, pats spēj atbildīgi to nepieļaut un novērst. Katram no mums ir tiesības dzīvot zaļā, veselīgā un tīrā pasaulē.
  Cīravas skolas audzēkņi, skolotāji un darbinieki Lielās Talkas laikā čakli veica skolas, dienesta viesnīcas un stadiona sakopšanas darbus.
  Mēs visi arī vēlamies dzīvot Zaļā LATVIJĀ.

-= galerija =-

Pin It