2023.gada 14.septembrī KLT Cīravas TS 4AC audzēkņi mācību priekšmeta “Klientu menedžments” ietvaros devās mācību ekskursijā. Tēma mācību ekskursijai “Komunikācija ar klientu”. Mācību laikā praktiskajos darbos audzēkņi paši organizēja ekskursiju. Audzēkņiem pašiem tika dots uzdevums sazvanīt, sarunāt. Ar to audzēkņi veiksmīgi tika galā.
  Ekskursijas dienā vispirms devāmies uz Talsiem uz autoservisu “LMK”. Ekskursijas laikā uzdevums ir komunicēt ar servisa vadību, bez pedagoga palīdzības. Noskaidrot nepieciešamo informāciju, nodibināt kontaktus. Audzēkņiem viss izdevās ļoti labi.
  Atpakaļceļā Talsos iegriežamies Latvijas Lauksaimniecības muzejā. Arī šeit uzdevuma pamatā ir komunikācija. Spēja patstāvīgi sazināties un dibināt nākotnē nepieciešamos kontaktus.
  Kad visi skolas uzdevumi padarīti, laiks papriecēt acis un pabarot dvēseli ar Latvijas skaisto dabu. Laiks ir ļoti jauks, tādēļ pa ceļam piestājam pie Īvandes ūdenskrituma. Tālāk atceļā dodamies uz Kuldīgu un pa ceļam iegriežamies “Riežupes smilšu alās”, kur gida pavadībā izejam ekskursiju pa alu labirintiem un noklausāmies pasakainu gida stāstījumu. Tā kā esam Kuldīgā, tad pilnīgam dienas noslēgumam neiztikt bez “Ventas rumbas”
  Diena bija iespaidiem bagāta. Paldies 4AC superīgajiem audzēkņiem par brīnišķīgu dienu kopā!

-= galerija =-

Pin It