6. oktobra rīts skolā iesākās savādāk nekā citkārt. Skolotāji pirms kāda laika saņēma intriģējošu uzaicinājumu piedalīties šovā “Lauku sēta”. Latvijā norisinās dažādi šovi - nopietni, izglītojoši, azartiski, prātu trenējoši, gan arī muzikāli izklaidējoši vai arī, vārdu sakot, - vienlārši par kaut ko. Bet kas var būt labāks par “Lauku sētu”?
  Improvizētais omnibuss visus dalībniekus aizvizināja uz X lauku sētu, kurā mūs patīkami pārsteidza latviski amerikāniskais saimniekošanas stils, jaukie saimnieki un viņu mājdzīvnieciņi. Neizpalika lauku sētas devīze “Lauku sētā - darbu daudz!” Tā uzmundrināja un iedvesmoja veikt darbus(kartupeļu ripināšanu, naglošanu, pupiņu šķirošanu) un cīnīties par Lielo balvu.Uzvarēja draudzība!
  Paldies visiem radošajiem un izdomas bagātajiem skolas pašpārvaldes jauniešiem un viņu iedvesmotājiem par brīnišķīgo dienu “Lauku sētā”!

-= galerija =-

Pin It