Latvija - četru gadalaiku zeme. Rudens kā prasmīgs mākslinieks paguvis košos toņos iezīmēt, veidot tādus žilbinošus rakstu rakstus, bet, ak vai,- viss nāk un iet. Negantie vēji izraustījuši, izkaisījuši pāri laukiem, māju jumtiem, sadzinuši stūru stūros tās košās, zeltainās, bet spītīgākās neļaujas lietavām aizskalot peļķēs un dubļu straumēs šo krāšņumu. Tā paiet tā rudens godība… Miķeļi pagājuši, bet Mārtiņi katru gadu tiek skanīgi pieminēti daudzviet Latvijas novados, Mārtiņdienas tirdziņi ar rudens veltēm un čaklu saimnieku ceptiem, vārītiem un citādi sagatavotiem labumiem, bez kuriem nav iedomājami šie svētki. Senās tradīcijas, ticējumi, dziesmas, spēles un rotaļas,arī ķekatu laika sākums.
  Pirms valsts svētku dienām skolā noritēja Mārtiņdienas pasākums pie klātiem galdiem, ar pašu audzēkņu gatavotiem ēdieniem, smaržīgiem pīrāgiem. Šajā vakarā tika parādīti audzēkņu sagatavotie Popielas priekšnesumi. Šogad attēlojamās grupas vai solisti tika izlozēti, lai radītu pārsteiguma noskaņu. Gatavošanās vienmēr izvēršas par jautru, darbīgu procesu, kad nav iespējams paredzēt, kāds būs rezultāts... Tā vakara gaitā uz skatuves parādījās un sevi izspēlēja, izdziedāja Riga Regged ( 3KO/ 3PV,1ĒPC), UFO (2KO/2PV), Lavēlīgais tips(3ĒPC/3CLM), “Balle Baložos”(2CLM), grupa “Olas”(1CLM), grupa “Aparāts”(1KO), Bet Bet(1PV). Skolotāju un darbinieku Jolandas Suvorovas “Pusdienu dziesmiņa”ar tādu dzīvīgu šovu raisīja skatītājos īstas emocijas. Skolas pašpārvaldes jaunieši, šī pasākuma idejas autori, sevi pieteica vairākos jaudīgos priekšnesumos. Vislielākais paldies viņiem arī par gaumīgo diskotēku visu gadu gājuma cilvēkiem!
  Īpašs paldies skolotājām Ligitai un Sigutai par brīnišķīgi skanīgo dziesmu! Tas bija pa īstam!
  Svētki paiet, bet labas noskaņas paliek.

-= galerija =-

Pin It