Biedrība "Attīstības platforma YOU+" sadarbībā ar Aizputes "IDEJU MĀJA" (Izgaismo Ideju), šobrīd īsteno projektu, kas vērsts uz skolēnu līdzpārvalžu darbību Liepājā un Dienvidkurzemes novadā.
Projekta laikā, lai panāktu dažādu skolu līdzpārvalžu tīklošanos un pieredzes gūšanu.
  Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālās struktūrvienības līdzpārvalde piecu cilvēku sastāvā piedalījās divu dienu pieredzes apmaiņas pasākumā, kura norieses laikā jauniešiem bija iespēja ne tikai saliedēties, bet arī iegūt iedvesmu savas vietējās audzēkņu līdzpārvaldes attīstīšanai.
  Šajā pasākumā piedalījās četras skolas. Mēs apmeklējām Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, kurā guvām plašu ieskatu par mākslas pasauli, tās ikdienu.
  Ar dažādām izzinošām un saliedēšanos veicinošām nodarbībām piepildījām pēcpusdienas laiku viesnīcas “Promenade Hotel” telpās.
  Nakšņošanu un ēdināšanu nodrošināja projekta ietvaros.
  Paldies organizētājiem par labi noorganizēto pasākumu!

Direktores vietniece audzināšanas darbā M.Pētersone