4. aprīlī Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķu I, II un III kursa studenti apmeklēja Biznesa centru RĀMAVA, kur aplūkoja 32. Starptautisko Lauksaimniecības Biznesa izstādi PAVASARIS 2024.
  Jaunieši iepazinās ar daudzveidīgu izstādē pārstāvētu tematiku: AUGKOPĪBA, LOPKOPĪBA, DĀRZKOPĪBA, CELTNIECĪBA UN VIDES LABIEKĀRTOŠANA. Galvenais akcents tika vērsts uz jaunumiem lauksaimniecības tehnikas un tehnoloģiju jomu, kas izstādē bija ļoti plaši pārstāvēts. Izstādes ekspozīciju teritorijās jauniešiem bija iespējas ne tikai aplūkot izstādīto tehniku, bet arī aprunāties ar to pārstāvjiem, gūstot plašāku redzējumu par tehnikas konstrucijas īpatnībām un to pielietojumu.
  Ņemot vērā, ka daudzas lauksaimniecības dīleru firmas rīko Klientu dienas savos uzņēmumos, tad arī mēs šajā dienā apmeklējām Baltic Agro Mashinery Jelgavā, kur tiek sagatavota, pārdota un apkalpota lauksaimniecības tehnika – traktori un graudaugu kombaini CLAAS, BEDNAR augsnes apstrādes, sējas agregāti, LEMKEN u.c. lauksaimniecības darbiem svarīga tehnika. Uzņēmumā mūs sagaidīja un prezentēja
Jelgavas servisa darbnīcas vadītājs Emīls. Vīnš arī izrādīja servisa remonta darbnīcas, rezerves daļu noliktavu ar jaunumu – robotu (kā viņi paši to nodēvējuši) – datorizēts rezerves daļu “skapis”, kas atvieglo rezerves daļu uzskaiti un uzglabāšanu, saņemšanu. Savukārt Emīls Polis pastāstīja par Precīzās lauksaimniecības aprīkojumu – automātiskās stūrēšanas nodrošināšanai. Noslēgumā visiem tika arī pa dāvaniņai no uzņēmuma.
  Sakām lielu PALDIES uzņēmumam par silto, laipno uzņemšanu!
  Foto: Daņiils (2CLM), Guntis (mobilfoto)

Sagatavoja skolotājs Guntis Daubars

-= galerija =-

Pin It