27. aprīlī Latvijā izskanēja aicinājums piedalīties Lielajā talkā `24 ar devīzi TĪRI-ZAĻI-ILGI!. Pavasaris liek sarosīties visiem - aktīviem, darītgribošiem, lieliem un maziem. Par dažiem atkritumiem parūpējusies pati daba, bet visvairāk gan cilvēki ar savu nekritisko attieksmi pret nevajadzīgām lietām un paviršo rīcību - atstāt, nomest un nesavākt. Skolas audzēkņi atbalstīja šīs idejas realizēšanu savā vidē – skolas, dienesta viesnīcas apkārtnes uzkopšanu. Katra grupa kopā ar saviem audzinātājiem cītīgi strādāja un pēc padarītā darba secināja, ka paveikuši kaut ko labu, par ko var priecāties paši un tie, kuri apmeklēs mūsu skolu. Laiks lutināja talkotājus - saule, vējš un putnu pavasara dziesmas. Kad darbi bija padarīti, visi dalībnieki pulcējās uz nelielu mielošanos ar pankūciņām.
  Mēs jau esam un gribam arī turpmāk būt aktīvi!

-= galerija =-

Pin It