Kaut kur tik tuvu vēl migla auž pelēkus dvieļus,
Saule met kūleņus dzeltenu pieneņu pļavā.
Kaut kur tik tuvu rīta agrumā baltu galdautu klāj,
Tik saldi garaiņo liepziedu tēja, un maize kā sūtība svēta…
Kaut kur tik tuvu seni raksti un zīmes
Manas tautas likteni izliek uz pasaules delnas.
Bet balti vārdi no dziesmas baltu dvēseli meklē,
Tikai mana viena, viena vienīgā- Latvija- mostas…

  Latvija sākas mūsu sirdīs, mūsu mājās, mūsu ģimenēs. 4.maijs - arī Baltā galdauta svētki. Lai cieņa, atbildība un patiesa mīlestība pret savu valsti, savām mājām, tuviem cilvēkiem ir kā balts galdauts, ko glabājam un simboliski nododam nākamajām paaudzēm! Novērtēsim to, kas mums pieder, un sargāsim!Lai šīs dienas ir laiks, kad domās, darbos un nākotnes sapņos uzdrīkstamies būt stipri un laimīgi!

-= galerija =-

Pin It