8. maijā skolā norisinājās tehniski – sportisks pasākums MEHI DOD RORĒS ’24, kurā spēkiem mērojās IP Lauksaimniecība 1., 2. un 3. kursa izglītojamie. 1CLM pārstāvēja divas komandas – Pēteris Banders un Roberts Salna, un Āris Raitis Godiņš ar Anriju Šķēdnieku. 2CLM pārstāvēja Ričards Grāvelsons ar Markusu Ķēdi un Roberts Ruzaiķis ar Gati Kadaģi. 3CLM – Kārlis Gustavs Šukulejs ar Mareku Trankali, Rojs Jomants ar Māri Garkalnu un Voldemārs Mažrims ar Raivi Andersonu.
  Veicamie uzdevumi bija saistīti gan ar mācību procesā iegūtām zināšanām, gan spēka vingrinājumiem – metālapstrādi, atslēdznieku darbiem, traktora vadīšanu pa šķēršļotu trasi, riepas velšanu un riepu mešanu, un ne tik nopietns rallija sprints – ķerras vadīšana pa šķēršļotu trasi ar dažādu uzdevumu veikšanu – bumbu mešanu mērķī, skrūve – uzgrieznis savienošana, u.c.
  Sacensība norisinājās visas dienas garumā un neizpalika arī rezultāti. Protams, pateicība visiem iesaistītiem – komandām par aktivitāti. Visiem tika pa Pateicības rakstam un pildspalvai ar skolas logo. Godalgoto vietās šoreiz tika nominēti:
     1. Vieta  - 2CLM – Roberts Ruzaiķis un Gatis Kadaģis;
     2. Vieta – 3CLM – Rojs Jomants un Māris Garkalns;
     3. Vieta – 2CLM – Ričards Grāvelsons un Markuss Ķēde.

  Pasākuma organizētāji skolotāji Roberts Figoriņš un Guntis Daubars saka Lielo PALDIES par dalību grupu komandām! Lielo PALDIES sakām arī lietvedei Maritai par diplomu un atzinības rakstu izveidošanu. Lielo PALDIES sakām mācību virtuves kolektīvam par gardo balvu radīšanu! Raimondam PALDIES par dāvaniņu sagādāšanu! 
  Uz tikšanos citās aktivitātēs!

Pārskatu apkopoja skolotājs Guntis Daubars

-= galerija =-

Pin It