Uzņemšana 2019./2020. m.g.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums Cīravas teritoriālā struktūrvienība uzņemšanu jaunajam 2019./2020. mācību gadam uzsāks ar 17. jūniju.

-= Piesakies mācībām elektroniski! =-

Profesijas

Dokumentus iespējams iesniegt katru darba dienu P,O,T,C 8.00 - 17.00. un Piektd. 8.00 -16.00.
Sīkāka informācija https://ciravasskola.lv vai zvanot pa tālruni 63448485. Zvanot darbalaikā uz norādīto tālruni ir iespējams pieteikt individuālu vizīti.
Iesniedzamie dokumenti:
1. pamatizglītības dokuments ar sekmju izrakstu;
2. ģimenes ārsta medicīniskā izziņa Nr. 027/U, kurā norādīta izvēlētā profesija un izglītības iestāde (ēdināšanas pakalpojumiem norāde darbam ar pārtikas produktiem);
3. četras fotogrāfijas 3x4;
4. personu apliecinošs dokuments;"

Uzņemšanas noteikumi

Izlaidums - 29.06.2019.

Izlaidums

Labākie mācībās maijā

Labakie maijs

Mācības pieaugušajiem

MP

Seminārs automehāniķiem

2019. gada 3.jūnijā, Talsos notika “Inter Cars” rīkotie semināri autoservisu mehāniķiem un tehnikumu skolotājiem, kura ietvaros uzstājās trīs vieslektori.
   BOSCH/Diagnostikas pamati ar Bosch KTS Esi 2.0(tronic) Bosch Esi 2.0 (tronic) diagnostikas iekārta satur automobiļu diagnostikas procedūru aprakstus, kas balstās uz vadības blokos piefiksētām kļūdām vai problēmas simptomiem. Lektors Igors Putra iepazīstināja semināra dalībniekus ar šīs ierīces pielietošanas iespējām.
   “LIQUI MOLY /Pro-Line Līnija” Jebkuras automašīnas darba mūžs ir ļoti atkarīgs no pareizas motoreļļas izmantošanas un tās savlaicīgas un pareizas nomaiņas. Lektors Vladislavs Kuzevanovs demonstrēja praktiskus piemērus, pie kā noved neatbilstošas eļļas izmantošana vai tās savlaicīga nenomainīšana. Tā pat semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunākajām degvielas un motoreļļu piedevām, to pielietošanu. Tika demonstrēta arī jaunā automātisko Gear Tronic …pārnesumkārbu eļļas nomaiņas iekārta un apmācīti ar to rīkoties.
   “FEBI/dzinēja sistēma: ķēdes piedziņa” Sākot ar 2005. gadu, kad W grupas automašīnu motoriem sāka izmantot GSM ar ķēdes piedziņu, krasi izmainījusies klientu attieksme pret ķēdes piedziņas motoriem. Tie ir ļoti prasīgi pret regulāru eļļas maiņu un ķēdes izdilst neiedomājami ātri (jau pie 30 000km), kas noved pie to satrūkšanas un lieliem remonta izdevumiem. Lektors Jevgēņij Rashap sīki un plaši, ar praktiskiem piemēriem, izglītoja klātesošos par problēmu iemesliem un remonta pareizām tehnoloģijām.
   Šādi semināri ir ļoti noderīgi gan praktizējošiem automehāniķiem, gan tehnikumu skolotājiem, kuriem šīs zināšanas jānodod tālāk saviem audzēkņiem.

Seminārā jaunas atziņas smēlās skolotājs Agris Braša

Radi, Rādi, Raidi - 2019

2019. gada 25. aprīlī, Ventspili pieskandināja Kurzemes reģiona un divas Rīgas profesionālo izglītība iestāžu interešu izglītības pulciņu dalībnieki, kuri piedalījās radošā pasākumā “Radi, Rādi, Raidi”. Ventspilī viesojās 7 profesionālās izglītības iestādes, kopumā sapulcējot vairāk kā 300 dalībnieku. Ventspilī pasākumam bija dots nosaukums “Tu esi”, un tas bija veltīts Latvijā iemīļotam komponistam Raimondam Paulam, izvēloties skatei un Šajā gadā Kurzemes reģionam pasākumu organizēja PIKC Ventspils Tehnikums, kurā piedalījās audzēkņi no PIKC Liepājas Valsts tehnikuma, Saldus tehnikuma, PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas nodaļas, kā arī no PIKC Rīgas Valsts Tehnikuma un Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.
   Dienas pirmajā daļā audzēkņi piedalījās skatēs, kur dziesmu skate norisinājās Ventspils Tehnikuma skolas aktu zāle. Kopumā bija sagatavoti 38 priekšnesumi, kuros dziedāt prasmi demonstrēja kori, ansambļi, dueti un arī solo dziedātāji. Priekšnesumus vērtēja kompetenta žūrija – Rīgas doma kora skolotājs Mārtiņš Klišāns, mūzikas skolotājs, kora “Salve” diriģents Aldans Milzarājs un Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Monika Daļecka.
   No mūsu skolas piedalījās soliste Inga Ābele, kura  konkursā izpildīja  Raimonda Paula „Mežrozīti”  un Zigmāra Liepiņa „Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas,”bet koncertā izpildīja Guntara Rača dziesmu „Uz kuru pusi.”