Uzņemšana 2020./2021. mācību gadam

Piesakies mācībām tehnikumā ELEKTRONISKI vai KLĀTIENĒ Cīravā (par apmeklējuma laiku interesenti aicināti sazināties ar mācību daļu pa tālruni 20388984 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). IESNIEDZAMIE DOKUMENTI Lai kļūtu par tehnikuma audzēkni, kopā ar iesniegumu jāiesniedz: izglītības dokumenta un sekmju izraksta kopijas, medicīniskā izziņa, 4 fotogrāfijas.

Autotransports 2020s    KA 2020s    Kokapstrade 2020s

Lauksaimnieki 2020s    Pavars 2020s    PP 2020s

Eksāmens Klientu apkalpošanas speciālistiem

17. jūnijā veiksmīgi norisinājās valsts eksāmens klientu pieņemšanas un apkalpošanas speciālistiem. Prieks par paveikto darbu un gandarījuma sajūta visiem. Lai piepildās sen lolotie nodomi un ieceres!

Kvalifikācijas eksāmens automehāniķiem

2020.gada 16.jūnijā skolas 17 topošie automehāniķi sekmīgi nokārtoja kvalifikācijas eksāmenu un ieguva automehāniķa kvalifikāciju. Lai skolā interesanti pavadītais laiks un gūtās zināšanas dod pamatu, uzsākot darba gaitas! Malači!!! Mēs ar jums lepojamies!

Nāc, piesakies!

kpm

Tuvojas 2019./2020.m.g.noslēgums, bet starts tiek dots jaunajam – 2020./2021.m.g. Cīravas teritoriālā struktūrvienība piedāvā apgūt Tev piemērotu profesiju, ar iegūtu pamatizglītību, iekļaujoties laikmetīgā skolas vidē, saistot teorētiskās zināšanas ar praktiskajām iemaņām.

Erasmus+ “KLT izglītojamo ārvalstu prakse profesionalitātes stiprināšanai apgūstamajā profesijā”

4.maijs - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena

Kaut kur tik tuvu vēl migla auž pelēkus dvieļus,
   Saule met kūleņus dzeltenu pieneņu pļavā.
   Kaut kur tik tuvu rīta agrumā baltu galdautu klāj,
   Tik saldi garaiņo liepziedu tēja, un maize- kā sūtība svēta...
   Kaut kur tik tuvu seni raksti un zīmes
   Manas tautas likteni izliek uz pasaules delnas,
   Bet balti vārdi no dziesmas baltu dvēseli meklē.
   Tikai mana viena, viena vienīgā- Latvija- mostas...

Lai šīs dienas ir laiks, kad esat domās stipri, laimīgi un pasauli sajūtat ar sirdi! Neesošo tuvumu ar saviem mīļajiem gaišāku darīs cerība, ka reiz pienāks kopā pabūšanas brīdis ar tuviniekiem, draugiem.

Lai visiem mums izdodas būt veseliem un laimīgiem!