PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Informācijas diena - 08.03.2018.

Skola
Skola
15px   "8. marts šogad Cīravas skolā bija ne tikai Sieviešu dienai veltīts, bet arī skolai un tās interesentiem. Šajā dienā bija iespējams iepazīt skolu tuvāk, lai septembrī to varētu saukt par savu. Šogad apmeklētāju pulks bija liels. Mūs apmeklēja 8 skolas un daudzi jau kā savu nākotnes skolu nosauca tieši Cīravu. Jauniešiem bija iespēja piedalīties aktivitātēs apskatīt mācību laboratorijas un dienesta viesnīcu. Cīravas skolas pārstāvji aktīvi iesaistījās skolas prezentācijā, lai par to pastāstītu no sava skatu punkta, kas apmeklētājiem ir ļoti nozīmīgi. Papildus informācijas dienai skolā norisinājās bāra meistarklase, kuru organizēja Inguss Reizenbergs. Arī skolas viesiem bija iespēja piedalīties.
   Skolu interesentiem ir iespējams apmeklēt arī turpmāk. Pieteikt vizīti var pa tālruni 63448569. Papildus mūs būs iespējams satikt 20. martā Liepājas Latviešu biedrības namā darba gadatirgū "Darbs un karjera 2018".

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1