PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Š.g.15.martā notika „Meistarklase ēdienu gatavošanā” Haralda Sauša vadībā.

P1070864
P1070864
15px   Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībā „Ēdināšanas pakalpojuma” specialitātes 1.-2.kursu jauniešiem „Meistarklasi ēdienu gatavošanā” vadīja pavārs Haralds Saušs.
   Jauniešiem tika sniegta izzinoša un interesanta lekcija par jauno profesionāļu nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, kompetencēm, lai varētu veiksmīgi konkurēt darba vidē. Talantīgais jaunais pavārs Haralds Saušs dalījās ar savu pieredzi karjeras izaugsmē un uzsvēra, kad nekad nedrīkst padoties pie pirmajām grūtībām. Vienmēr jāseko savam sirds aicinājumam un savi talanti un prasmes jāpilnveido. Nekad neapstāties pie sasniegtā. Ēdināšanas pakalpojuma nozares ir tik interesanta ar plašām iespējām. Galvenais – atrast savu vietu tajā un būt par labu profesionāli!
   Jauniešiem bija lieliska iespēja piedalīties ēdienu gatavošanas meistarklasē, uzzināt daudzas interesantas lietas un apgūt jaunas prasmes. Haralda Sauša vadībā jaunieši gatavoja četrus ēdienus: „Tako pildīts ar Chili Concarne, čedera siera mērci un svaigiem salātiem”,
   „Tom Kha zupa zupa jūras veltēm un šitaki sēnēm”,
   „Svilināta cūkas pavēdere ar kartupeļu biezeni, sarkanajiem pērļu sīpoliem un buljona mērci”,
   „Rīsu pudiņš ar kardamonu, kuminu un Mango čatniju”
   Pasākums notika Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1