JAUNO KLIENTU KONKURSS “Klientu apkalpošanas nozarē”

007 1
15px   2018. gada 19. aprīlī mūsu skolas, Klientu apkalpošanas speciālistes no 2 un 3 kursa piedalījās Latvijas mēroga, profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursā “Klientu apkalpošanas nozarē”. Konkurss norisinājās Jelgavā, Jelgavas tehnikumā. Konkursa mērķis popularizēt “Klienta apkalpošanas speciālista” profesiju un dot iespēju skolām savstarpēji vienai otru iepazīt.
     Žūrijā bija sekojoši speciālisti:
         • Elina BOROVIKA – projektu vadītāja no SIA “Mežu un koku produktu pētniecības
           un attīstības institūta”
         • Anna RUBENE – galvenā iepirkumu speciāliste no “Jelgavas pilsētas pašvaldības”
         • Kristīne BULKOVSKA – klientu apkalpošanas vadītāja no AS “Swedbank”
   Konkursam bija pieteikušās kopumā 11 skolas, no dažādām Latvijas vietām. Tomēr uz konkursu ieradās tikai drosmīgākās, kopskaitā 6 skolas.
   Rīgas Valsts tehnikums – Rīga, Ogres tehnikums – Ogre, Rīgas Tehniskā koledža – Rīga, Profesionālā vidusskola “Victoria” – Rīga, Jelgavas tehnikums – Jelgava un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība - Cīrava.
   Godalgotās vietas sadalīja Ogres tehnikums 1. vieta, Rīgas Tehniskā koledža 2. vieta. Mūsu jaunās speciālistes Maija ŠTERNA – 3KL, Marika ĶEPALE – 3KL un Karīna LAGZDIŅA – 2KL, izcīnīja godalgoto 3. vietu. Apsveicam un sakām paldies mūsu meitenēm par ieguldīto darbu!
   Meitenes konkursam sagatavoja skolotāja Larisa PRŪSE speciālajos mācību priekšmetos un skolotāja Ruta BUTKUS uzņēmējdarbības mācību priekšmetos. Apsveicam!

-= Galerija =-