PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Svinam Mārtiņdienu

DSC_9295
DSC_9295
  Novembris Cīravā ir svētku sajūtām pārpilns! 8. novembrī skolā tika svinēta Martiņdiena. Šis pasākums skolā ir tradīcija, kad tiek piekoptas senlatviešu tradīcijas un uzklausīti ticējumi. Pasākuma kopības un siltuma sajūtu rada uz galdiem sarūpētais mielasts. Kā jau Mārtiņos, arī mēs pārģērbāmies citos tēlos. Pasākuma laikā notika šovs "Izskaties redzēts", kur tika attēlotas dažādas latviešu un ārzemju dziedātāji un grupas.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1