PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Mācību ekskursija – 21.11.2018.

DSC_0233
DSC_0233
   2018.gada 21.novembrī, mācību lekciju ietvaros 3KL meitenes Justīne KLEINŠMITE un Karīna LAGZDIŅA no Cīravas devās mācību ekskursijā uz Kalveni, uz starptautisko kravu pārvadājumu uzņēmumu SIA „Kalvetrans”. Ekskursijas mērķis iepazīties ar dažāda veida privātā sektora uzņēmējdarbību. Praktiski piedalīties uzņēmēja finanšu dokumentu pirmapstrādes darbā, par pamatu ņemot skolā apgūto.
   Meitenes palīdzēja uzņēmējam apstrādāt dažādus finanšu dokumentus. Šeit lieti noderēja mācību lekcijās apgūtās teorētiskās, bet galvenais, praktiskās zināšanas, gan specialitātes priekšmetā, gan arī iepriekšējā mācību gadā apgūtās uzņēmējdarbības zināšanas. Pret uzticētajiem pienākumiem meitenes attiecas ar lielu atbildības sajūtu. Meiteņu acīs bija redzams izteikts prieks, par iespēju padarīt darbiņus un apzināties, ka viņas to spēj izdarīt, reāli kādā strādājošā uzņēmumā.
   SIA „Kalvetrans” vadība atzina, ka meitenes spēj strādāt pastāvīgi. Patiesībā – ziedojot nedaudz laika no uzņēmēja puses, šādās ekskursijās studenti pienes uzņēmumos pietiekoši lielu pat finansiālu ieguldījumu, kā arī jauniešiem ļoti bieži ir vienreizējas idejas un savādāks skatījums uz lietām. Nav noslēpums, ka arī uzņēmējam ir jāmācās visu mūžu.
   Meitenēm mācību ekskursija ļoti patika, pat vairāk – negribējās doties prom. Meitenes vienojās ar uzņēmēju, ka šī nebūs pēdējā šāda veida ekskursija konkrētajā uzņēmumā. Uzņēmums labprāt meitenes uzņems vēlreiz.
   Pie uzņēmēja ikdienas darba piederas ne tikai strādāšana, bet arī atpūta un dažādu citu pārrunu laiks. Pusdienas meitenes ieturēja turpat uzņēmumā. Pie galda rosījās sarunas un skanēja meiteņu patīkamās čalas.
   Tas bija lieliski un lietderīgi pavadīts laiks!!! Atzina meitenes un pasniedzēja. Vislabāk sarežģītas lietas var apgūt un saprast – tās darot!
   Lai mums visiem turpmāk veiksmīgs darbs un laiks!!!

Ar cieņu, skolotāja Ruta BUTKUS

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1