PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Meistarklases ar Kristapu Rasimu

A_7
A_7
   27. novembra pēcpusdienā Cīravas skolā ar meistarklasi kā sevi pasniegt lielākas vai mazākas publikas priekšā, demonstrējot vingrinājumus kā sagatavot un atbrīvot savu ķermeni pirms uzstāšanās vai pirms eksāmena, viesojās aktieris un pasākumu vadītājs Kristaps Rasims.
   Ievadā bija paša Kristapa stāstījums par savu nokļūšanu uz teātra skatuves. Jaunieši tika iepazīstināti ar topošo aktieru studiju ikdienu, uzzināja kādas prasmes un iemaņas tiek apgūtas Latvijas Kultūras akadēmijā. Tā kā mākslinieks vairs nav štata aktieris, viņš dalījās pieredzē - kā ir pašam sev sastādīt darba plānu, kādas ir priekšrocības, kādi ir izaicinājumi.
   Savas uzstāšanās laikā aktieris aicināja būt savas zemes patriotiem, nekad nenoliegt savas saknes un godāt sirdī to vietu, kuru mēs katrs dēvējam par mājām.
   Pēc dažādu praktisku iesildīšanās vingrinājumu veikšanas, drosmīgākie no jauniešu vidus tika aicināti “padauzīties” ar radio skalu, kuras lomu uzņēmās pats aktieris, jauniešiem kļūstot par visdažādāko radio studiju diktoriem, kādā brīdī varējām kļūt liecinieki “veikala dzīves ikdienai”, jauniešiem aktīvi iesaistoties, kopā tika uzveidots stāsts par Jāni u.c.
   Noslēgumā bija daži Kristapa priekšnesumi, atsaucot atmiņā muzikālo šovu “Izklausies redzēts” un paša autora komponēta dziesma latgaliski.
   Pēc nodarbības jaunieši steidza izzināt, ar kādām grūtībām aktiera dzīves ikdienā nākas sastapties, esot atpazīstamas personas statusā, jo liela daļu jauniešu lielisko aktieri pazīst no viņa dalības seriālā “Ugunsgrēks”, kurā Kristaps atveidoja vienmēr dzīvespriecīgo Jezupu.
   Interesenti arī kopā fotografējās un veidoja selfijus.
   Paldies lieliskajam aktierim par kopā pavadīto jauko pēcpusdienu, kas ne tikai izklaidēja, bet deva vērtīgas ierosmes turpmākajam.
   Meistarklases skolā tika organizētas projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros.

Direktores vietniece mācību darbā Siguta Pugule

-= galerija =-

 

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1