PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Iesaistāmies jauno automehāniķu konkursā

123
123
   Jau divpadsmito gadu tiek organizēts profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Jaunais Automehāniķis 2019”. Tā mērķis ir popularizēt automehāniķu profesiju un dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā.
   Konkursu organizē SIA Inter Cars Latvija iesaistot zināmu zīmolu rezerves daļu ražotājus no Vācijas un Polijas. Konkursā piedalās tehnikumu vecāko kursu automehāniķu aroda audzēkņi. Tas tiek organizēts ar divām atlases kārtām, lai atlasītu 15 pašus labākos, kuriem jāsacenšas trīs dienu finālsacensībās, veicot 15 dažādus uzdevumus vieglo, kravas automobiļu un motociklu tehniskajā apkopē, diagnosticēšanā un remontā.
   Šogad konkursa pirmajā atlases kārtā 5.decembrī on-line režīmā piedalījās pavisam 267 profesionālo skolu audzēkņi, tanī skaitā 15 no mūsu skolas automehāniķu trešā kursa. Stundas laikā on-line bija jāatbild uz latviešu un angļu valodā sastādītiem 100 jautājumiem par automobiļu un motociklu uzbūvi, tehnisko apkopi, jāatpazīst speciālie instrumenti.
   Lielajā konkurencē mūsu skolas jauniešu rezultāti bija virs vidējā pa valsti kopumā un četri lielākās punktu summas ieguvušie ir uzaicināti piedalīties konkursa otrajā kārtā, 2019.gada 1.martā Rīgā.
   Jānis Sneibis 4AC - 49 punkti - 17. rezultāts
   Raivis Almants Lieģis 3AC - 48 punkti - 19. rezultāts
   Rūdis Klampe 3AC - 47 punkti - 27. rezultāts
   Toms Svetlovs 3AC - 44 punkti - 39. rezultāts

   (Vērtētas pareizās atbildes un kopējais patērētais laiks testa izpildīšanai)
   Iepriekšējā gadā uz pusfinālu no mūsu skolas bija uzaicināts tikai viens audzēknis un viņš iekļuva finālistu skaitā, kur noslēgumā izcīnīja augsto trešo vietu ar tiesībām pārstāvēt valsti Eiropas jauno profesionāļu konkursā Varšavā.
   Laktiņu esam uzstādījuši ļoti augstu (bet vai savādāk ir vērts iesaistīties?), tāpēc jauniešiem pastiprināti būs jāgatavojas, lai pierādītu sevi un radītu interesi potenciālajiem darba devējiem. Kopā mēs to varam!

Informāciju sagatavoja: skolotājs Agris Braša

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1