MĀCĀMIES UZŅĒMUMĀ

Atsaucoties uz aicinājumu apmeklēt un iepazīties ar uzņēmumu, 5.02.2019. IP Lauksaimniecības tehnika 3CLM un 4CLM grupas, skolotāju Gunta Daubara un Kārļa Atkalna vadībā apmeklēja  SIA „OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS” jeb OtankiMill.eu.
   Uzņēmumā audzēkņi iepazinās un uzzināja kā veidota uzņēmuma struktūra, kā darbojas loģistikas jomā iesaistītie darbinieki.
   Jau agrāk bija dzirdēts, bet uzņēmumā pārliecinājāmies par „OTAŅĶU DZIRNAVNIEKA” darbības virzieniem:

- Kravu pārvadājumi ( pa visu Latviju un Eiropu);
- Lauksaimniecības pakalpojumi – mēslojuma izvešana un iestrāde, cukurbiešu novākšana (vairāk gan Lietuvā, bet paredzams arī vienai saimniecībai Latvijā palīdzēt ar tehnikas pakalpojumu sniegšanu cukurbiešu novākšanā);
- Lauksaimniecības produktu ražošana – kaļķošanas un mēslojuma materiāla ražošana, izejvielu ražošana biogāzes stacijām;
- Graudu pārstrāde – iepērk, uzglabā, pārstrādā graudus pārtikas un lopbarības produkcijā. Noskaidrojām, ka klientiem ir iespēja samalt graudus sev vēlamajā kvalitātē.
Ražošanas process tiek veikts atbilstoši HACCP un ISO 9001 prasībām.
   Uzņēmuma pārstāvji iepazīstināja arī ar tehnikas remonta un apkalpošanas iespējām. Pastāstīja  un parādīja par veiktajiem darbiem, lai uzlabotu tehniku, automašīnas, kas veic dažādus pakalpojumus tuvā un tālākā teritorijā.
   Trešā kursa audzēkņiem bija iespēja uzzināt par kvalifikācijas prakses iespējamību uzņēmumā. Savukārt, ceturtie varēja izzināt par potenciālām darba vietām, par samaksu, par sadzīves apstākļiem utt.
   Paldies uzņēmuma „OTAŅĶU DZIRNAVNIEKS” pārstāvjiem par uzņemšanu un izsmeļošu stāstījumu par savu darbu!