PROFESIONĀLĀS MEISTARĪBAS KONKURSS “Klientu apkalpošanas nozarē”

2019. gada 9. aprīlī mūsu skolas, Klientu apkalpošanas speciālistes no 3 un 4 kursa piedalījās Latvijas mēroga, profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo profesionālās meistarības konkursā “Klientu apkalpošanas nozarē”. Konkurss norisinājās Ogrē, Ogres tehnikumā. Konkursa mērķis popularizēt “Klienta apkalpošanas speciālista” profesiju un dot iespēju skolām savstarpēji vienai otru iepazīt.
   Konkursam bija pieteikušās kopumā 6 skolas, no dažādām Latvijas vietām, bet konkursā startēja 5 skolas.
   Rīgas Tehniskā koledža – Rīga, Rīgas Valsts tehnikums – Rīga, Jelgavas tehnikums – Jelgava, Aizkraukles Profesionālā vidusskola – Aizkraukle un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība.
   Godalgotās vietas sadalīja Rīgas Tehniskā koledža 1. vieta, Jelgavas tehnikums 2. vieta. Mūsu jaunās speciālistes Krista PETROVA – 4KL, Justīne KLEINŠMITE – 3KL un Karīna LAGZDIŅA – 3KL, sīvā konkurencē izcīnīja godalgoto 3. vietu. Apsveicam un sakām paldies mūsu meitenēm par ieguldīto darbu!
   Meitenes konkursam sagatavoja skolotāja Larisa PRŪSE speciālajos mācību priekšmetos un skolotāja Ruta BUTKUS uzņēmējdarbības mācību priekšmetos. Apsveicam!
   Par piemiņas dāvanām konkursa žūrijai, Ogres tehnikumam un dāvanu konkursa tērpu šūšanas sponsoram, šoreiz parūpējās mūsu skolas galdnieki. Paldies viņiem par ļoti skaistajām koka puzlēm. Šogad par sponsoru meiteņu tērpu šūšanai, parūpējās skolotāja Larisa PRŪSE. Paldies viņai par šajā procesā ieguldīto darbu!

Ar cieņu,
lektore Ruta BUTKUS