PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

Latvija Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums

   Laikā starp Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu un Mātes dienu, saulainā    7. maija pēcpusdienā, projekta “Latvijas skolas soma”ietvaros, mūsu skolā ar brīnišķīgu svētku programmu, kas veltīta Latvijai un mātei, viesojās Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska un gitārists Māris Kupčs. Abu mākslinieku sniegumā bija iespēja baudīt gan skaistas latviešu komponistu dziesmas, gan pārdomātu dzejas programmu. Par katru programmā iekļauto dzejas darbu aktrise sniedza savu redzējumu, tādējādi padarot savu priekšnesumu ļoti tuvu un saprotamu jauniešu auditorijai. Virtuozā ģitāras spēles aizkustināja ikvienu un, pat nezinot kādai dziesmai vārdus, gribējās, lai skaistais mirklis nebeidzas... Abu mākslinieku aicinājums bija – ieklausīties, sadzirdēt, sajust, kļūt iejūtīgākiem pret saviem tuvākajiem, novērtēt  zināšanas, ko dod skola un prast tās saņemt.
   Pasākuma laikā Sigita Jevgļevska pastāstīja arī par savu vaļasprieku – māla trauku gatavošanu, kas nu jau kļuvis arī par ienākumu avotu. Tas rosināja padomāt par to, ka ir brīnišķīgi pelnīt naudu ar lietām, kas saista, patīk un ir interesantas. Mums palika solījums, ka aktrise mūsu skolu labprāt apmeklēs vēl un skaistas mūzikas un dzejas piepildītas sirsniņas. Paldies māksliniekiem par brīnišķīgo pēcpusdienu.

Siguta Pugule

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1