Radi, Rādi, Raidi - 2019

2019. gada 25. aprīlī, Ventspili pieskandināja Kurzemes reģiona un divas Rīgas profesionālo izglītība iestāžu interešu izglītības pulciņu dalībnieki, kuri piedalījās radošā pasākumā “Radi, Rādi, Raidi”. Ventspilī viesojās 7 profesionālās izglītības iestādes, kopumā sapulcējot vairāk kā 300 dalībnieku. Ventspilī pasākumam bija dots nosaukums “Tu esi”, un tas bija veltīts Latvijā iemīļotam komponistam Raimondam Paulam, izvēloties skatei un Šajā gadā Kurzemes reģionam pasākumu organizēja PIKC Ventspils Tehnikums, kurā piedalījās audzēkņi no PIKC Liepājas Valsts tehnikuma, Saldus tehnikuma, PIKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma un Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas nodaļas, kā arī no PIKC Rīgas Valsts Tehnikuma un Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.
   Dienas pirmajā daļā audzēkņi piedalījās skatēs, kur dziesmu skate norisinājās Ventspils Tehnikuma skolas aktu zāle. Kopumā bija sagatavoti 38 priekšnesumi, kuros dziedāt prasmi demonstrēja kori, ansambļi, dueti un arī solo dziedātāji. Priekšnesumus vērtēja kompetenta žūrija – Rīgas doma kora skolotājs Mārtiņš Klišāns, mūzikas skolotājs, kora “Salve” diriģents Aldans Milzarājs un Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente Monika Daļecka.
   No mūsu skolas piedalījās soliste Inga Ābele, kura  konkursā izpildīja  Raimonda Paula „Mežrozīti”  un Zigmāra Liepiņa „Zibsnī zvaigznes aiz Daugavas,”bet koncertā izpildīja Guntara Rača dziesmu „Uz kuru pusi.”