Skolotāju diena - 2019

Kopš 1994. gada UNESCO (Apvienoto Nāciju izglītības, zinātnes un kultūras organizācija) aicina visā pasaulē kopīgi atzīmēt Skolotāju dienu, pateikties skolotājiem, audzinātājiem par ieguldīto darbu sabiedrības izglītošanā. Latvijā Skolotāju diena ir oktobra pirmā svētdiena. Lai pateiktu paldies saviem skolotājiem, audzinātājiem, skolā piektdienas rīts sākās ar rīta līniju, kurā audzēkņu vietā stājās skolotāji, bet līniju vadīja – audzēkņi. Nostāšanās, līdzināšanās, soļošana, piemirstu lietu atkārtošana. Skolas pašpārvaldes aktīvisti  skolotājiem novadīja sporta, mūzikas un latviešu valodas stundas( ar pārbaudes darbu latviešu valodā). Negaidīti ieradās Karlsons un Brālītis Tēta, tā apgalvoja Karlsons, pavadībā. Komandu stafetes skrējiens ar neierastu uzdevumu veikšanu sagādāja jautrību visiem. Atvadoties no skolotājiem, Tētis, Cīravas pagasta pārvaldes vadītājs A.Čanders, uzdāvināja Lielo Svētku Kliņģeri.

Jau daudzus gadus Aizputes novada skolu Skolotāju dienas pasākums tiek organizēts Kazdangas pagasta kultūras centrā. Tā ir svētku diena ar apsveikumiem, pateicībām un koncertu. Šogad Aizputes novada domes Pateicību par ilggadēju un apzinīgu darbu jaunās paaudzes izglītošanā, audzināšanā saņēma Cīravas skolas skolotāji- Henoreta Kalniņa un Egils Rūtenbergs