PROFESIONĀLĀ IZGLĪTĪBA- IEGULDĪJUMS JŪSU NĀKOTNĒ

Mēs maza cilts,

Mēs būsim lieli tik, cik mūsu griba.

                                                        Jānis Rainis

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība

Cīravas skola

Arrow
Arrow
Slider

"Labo darbu nedēļa"

   Katru gadu oktobra otrajā nedēļā Latvijā tiek organizēta „Labo darbu nedēļa”. Šīs nedēļas moto: ”DAROT KOPĀ, VAR IZDARĪT VAIRĀK  LABU DARBU!” Tas nozīmē, ka ar katru labu nodomu var paveikt darbus, kas spēj dot abpusēju gandarījumu. Palīdzēt, atbalstīt var, neizdodot lielus līdzekļus, negādājot dārgas dāvanas, bet iepriecināt ar kaut ko neikdienišķu, emocionālu un dvēselisku. Cilvēki, kurus dzīve nav lutinājusi ar lielām iespējām pabūt prom no savām rūpēm, nomāktības, no vientulības… Tādēļ, atsaucoties aicinājumam, skolas audzēkņi devās uz VSAC „Kurzeme” filiāli „Aizvīķi”, kur muižas ēkā, klientiem piemērotā vidē dzīvo, savas mūža dienas vada cilvēki, kuriem nepieciešams mājoklis, veselības un sociālā aprūpe, kā arī sociālā rehabilitācija. Kā dāvana šiem cilvēkiem bija audzēkņu sagatavotie priekšnesumi- sirsnīgās dziesmas, īpaši aizkustinošais Ances balss skanējums, skolas darbinieces Skaidrītes katru uzrunājošā dzeja, ģitārspēle un dziesmas. Par dzīves daudzkrāsainību- mīlestību, prieku, skumjām- izskanēja Viviānas pašas radītās vārsmas. Ar uzmundrinošiem dzejas vārdiem pie klātesošajiem vērsās Augusts. Telpā valdīja pateicības noskaņa, tas bija sajūtams koncerta noslēgumā, saskatāms dažādu gadagājuma  cilvēku sejās. Šīs dienas stāsts izstāstīts, labie nodomi piepildīti.

-= galerija =-

Pin It

Seko mums

draugiem logo iosfacebookyoutube

Skolas transports

buss

Afiša

afisa gif

UzdevumiLV

ESF 1

NIID logo 1